درباره گروه
بابک استیت

 گروه املاک بابک استیت یکی از مجرب ترین گروه خرید املاک در ترکیه و قبرس می باشد. سایت ما یکی از کاملترین سایتهای حال حاضر در این حوزه می باشد که در اکثر شهرها ملکهایمان موجود بوده و با توجه به توانایی خانواده های عزیز از هر قیمتی ملک به فروش می رسد که این یک خبر خوبی برای افرادی است که می خواهند با پول کمتری سرمایه گذاری بکنند. ولی خدمات ما شامل چه چیزهایی می شود:
1- کلیه هزینه های بلیط هواپیما و رزرو هتل تاسقف 5000 لیر بر عهده شرکت بابک استیت می باشد.
2- کارهای اقامتی توسط گروه ما انجام خواهد شد.
3- در صورت خرید ملک 250 هزار دلاری و یا بیشتر، کارهای شهروندی ترکیه در کمترین زمان توسط تیم ما برای کلیه خانواده ( فرزندان صرفا شامل کمتر از 18 سال) انجام خواهد شد.
4- تمامی کارها از صفر تا صد توسط تیم 
​​​​​​​ما یعنی از زمان همراهی با مشتری از فرودگاه تا تحویل ملک به مشتری و کلیه کارهای اقامتی وشهروندی.
5- در صورت درخواست مشتری مبنی بر راه اندازی بیزینس و فرانچایز و ثبت شرکت تجاری کلیه این امور توسط شرکت ما انجام خواهد گرفت.
6- باز کردن حساب بانکی، تبدیل ارز مشتری نیز توسط تیم بابک استیت انجام خواهد شد.
7- برای کلیه امور، مشتری باید از منوی بالا یعنی قسمت رزرو تاریخ، مشخصاتش را پر کرده و فایل بلیط هواپیما، رزرو هتل ( جهت برآورد هزینه ها تا هزینه های مشتری توسط شرکت بابک استیت تا سقف 5000 لیر پرداخت شود). کلیه هزینه ها در صورتی پرداخت خواهد شد که با شرکت بابک استیت عقد قرارداد شود.
​​​​​​​
​​​​​​​

چرا بابک استیت؟

گروه ما بهترین خدمات را به مشتریان عزیز ارایه می نماید. اکثر افراد گروه بابک استیت را انتخاب می کنند چون متناسب با هر بودجه ای املاک موجود می باشد.

پیشنهادات ویژه

خدمات ما

مشاوران بابک استیت در کنار شما هستند

.
.

پرداخت بصورت نقدی و اقساطی امکان پذیر می باشد

.

با تیم بابک استیت ارز مشتری در صورت درخواست به ارز دلخواه براحتی تبدیل خواهد شد

.

قبل از خرید ، ملک مورد نظر مشتری نشان داده می شود و در صورت عدم پسند سایر پروژه ها نشان داده می شود و در تمامی مراحل یاری مشتری هستیم.

.

با گروه بابک استیت، براحتی صاحب ملک در ترکیه و قبرس بشوید

.

از تخفیفت ویژه بابک استیت برخوردار شوید

후원자